معرفی شرکت

شرکت دانش بنیان پایش صنعت نوین در سال 1378 به عنوان یک مؤسسه مهندسی و پیمانکاری تخصصی فعالیت خود را در زمینه سیستم های حفاظت کاتدیک (شامل مهندسی، تهیه و نصب تجهیزات) به صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، آب، نیرو و دریایی آغاز نمود.  این شرکت در طول دوره فعالیت خود، با کسب تجربیات و توانمندی های لازم دامنه خدماتش را به تدریج به تمامی جنبه های مدیریت و کنترل خوردگی گسترش داده است

شرکت پایش صنعت نوین در طول سالهای فعالیت همواره کوشیده است تا با ارائه خدمات مشاوره و کنترل خوردگی از اثرات مخرب خوردگی و خسارت های متعاقب آن جلوگیری نماید. این شرکت همچنین با ارائه استراتژی های مدیریت خوردگی، فرآیندهای خوردگی را در مرحله پیش از فعال شدن نگاه داشته و آنها را از ورود به مرحله فعال باز می دارد.

این شرکت از سال 1398همکاری با شرکت های معتبر بین المللی در ارتباط با بازرسی خطوط لوله به روش توپک رانی هوشمند را آغاز نموده و در این راستا هدف انتقال دانش فنی توپک رانی را در چشم انداز خود تدوین نموده است

این شرکت دانش بنیان با اتکا بر دانش و تخصص بومی و با رویکرد تجاری سازی دانش در صنعت حفاظت کاتدیک، موفق به تولید محصولات نوآورانه و فوق پیشرفته در این زمینه شده و نیاز این صنعت را به نمونه های مشابه خارجی مرتفع نموده است.

رسالت
رسالت شرکت پایش صنعت نوین ارائه خدمات، تولید و تامین محصولات کنترل خوردگی با کیفیت بالا است. کارشناسان این شرکت، با تکیه بر تخصص و دانش فنی خود و ارتباط با شرکتهای بین المللی پیشرو در زمینه خوردگی، همواره به دنبال ارائه راهکارهای نوآورانه و اقتصادی در برنامه های کنترل خوردگی هستند.

چشم انداز
شرکت پایش صنعت نوین با ارتقاء مداوم دانش فنی خود از طریق آموزش، تحقیق و همکاری با سایر شرکت ها در سطح بین‌المللی، همواره کیفیت و دامنه محصولات و خدمات خود را توسعه بخشیده و تلاش می کند در آینده، گستره فعالیتهای خود را به فراتر از مرزهای ایران گسترش دهد.

  • تلفن تماس شرکت 58- 021-88705556
  • فکس شرکت 021-88715856
  • ایمیل شرکت info@payeshco.com
  • وبسایت شرکت www.payeshco.com
  • آدرس شرکت تهران، خیابان خالد اسلامبولی (وزرا)، خیابان چهاردهم، پلاک سه،طبقه چهارم